Kargo ve Teslimat

Sipariş Takibi
Siparişinizin durumunu dilediğiniz zaman üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz.
 
Teslimat
Ürünler, sıpariş onaylandıktan sonraki aynı gün veya siparişin akabinde 7-14 iş günü içerisinde kargoya verilir. Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır. Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından vermiş olduğunuz teslimat adresine yollanır. Bu Konuda Seçmiş oldugunuz kargonun benlikitap.com tarafından degiştirilme hakkı vardır.  Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından şirketimize iade edilir.
 
SATICI mücbir sebepler Baskısı Tükenmesi, Yayıncının Faal Olmaması, Stogunun Tükenmesi veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya Mail İle bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödedigi tutar 7-21 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir. Firma siparişi verilen tüm ürünleri tedarik etmek için tüm yolları kullanacaktır. Siparişi verilen kitaplardan bir veya birkaçı tedarik edilemediği veya baskısının tükendiği durmlarda siparişteki ürünleri veya bir kısmını iade ve iptal etme hakkına sahiptir.
 
Kargo gönderim süresi ortalama 7 ile 14 gündür. İl ve ilçelere göre farklılık gösterebilir.
 
Kargo gecikmelerinden benlikitap.com sorumlu değildir.
Kapat